Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Podle písmene: H

3 - hexenol 2 - chloro -p - phenylenediamine 1 - hydroxyethyl 4,5 - diamino pyrazole sulfate 1,2 - hexanediol 4 - chlororesorcinol 4 - hydroxypropylamino - 3 - nitrophenol 6 - hydroxyindole Habr obecný Hadí kořen větší Haematococcus pluvialis Harpagophytum procumbnes Hectorite Heliotropine Henovník bílý Heřmánek modrý Heřmánek římský Heřmánek žlutý Hexyl cinnamal Hippophae Rhamnoidesamidopropyl betaine Histidine Hlíva ústřičná Hlodáš evropský Hloh jednosemenný Hluchavka bílá Hnojník obecný Honeybush Hořčice polní Hořčice setá Hořec žlutý Hořeček nahořklý Hořká okurka Cordyceps Sinensis HPMC kapsle Hrách setý Hřebíček Hřebíčkovec šabrejový Himalájská sůl Hrachový protein Hydrolyzovaný syrovátkový koncentrát Esenciální olej z heřmánku lékařského Hydrogenuhličitan sodný Hydroxyprolin Hrušeň obecná Humáty Hvězdnice tatarská Hořčík Hřib smrkový Hloh obecný prášek Hericium Histamin Halucha vodní Hlaváček jarní Hemiceluláza Hydrolyzovaný kolagen typu II Hydrolyzovaný kolagen III typu Hydroxid hořečnatý Hypromelosa Huperzine A Homosolát Chelátované minerály Hesperidin Hydroxypropylcelulóza Hroznové víno Heřmánek pravý hydrolyzovaný kolagen typu I Hloh obecný Hydratovaný oxid křemičitý Hydrogenovaný hydrolyzát škrobu Olej z plodů rakytníku řešetlákového Heptyl Glucoside Hyaluronát sodný Hydrolyzovaný pšeničný protein Hydrolyzovaný rostlinný protein Hydrolyzovaný rýžový protein Hydrogenovaný sójový olej Hydroxid sodný Hydroxyethyl cellulose Hydroxycitronellal Hydroxyisohexyl 3-cyclohexene Carboxaldexyde Hydroxid draselný Hedvábné aminokyseliny Hřebíčkový olej Hydrolyzovaný lupinový protein Hroznový olej Hydrogenovaný ricinový olej Hydrolyzovaný kukuřičný škrob Hexapeptide-11 Hydrolyzovaný algin Hydrolyzované jojobové estery Hydrogenated palm glycerides citrate Endokrinní disruptory Homosalate Herbicidy

Blog

Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin je nejsilnější antioxidant, který vytváří řasy Haematococcus pluvialis (Chlorophyceae, Volvocales) . Mezi hlavní účinky astaxanthinu patří zdraví očí, podporuje zdraví mozku, brání kognitivnímu poklesu a rozvoji demence nebo Alzheimerovy choroby. Kromě toho chrání pokožku před UV zářením a podobně jako ostatní antioxidanty, neutralizuje volné radikály.
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý neboli NO, je molekula, která hraje klíčovou roli v našem těle a to konkrétně v kardiovaskulárním systému. Mnoho biologických molekul má složitou strukturu, ale oxid dusnatý obsahuje pouze dva atomy – atom dusíku a atom kyslíku. 
NMN
NMN
Zdraví buněk je něco, co ovlivňuje jak naše celkové zdraví, tak náchylnost k chronickým onemocněním a dokonce i to, v jaké budeme celkové kondici. Už od pradávna se lidstvo  zajímalo o to, jak stárnout co nejpomaleji. Nyní jsme tomu blíže, než kdykoliv předtím. 
Alergie na pyl
Alergie na pyl
To, co dělá jaro a léto tak krásným, je doslova utrpení pro ty, kteří trpí sezonní alergií. Čerstvě posečená tráva, kvetoucí stromy a květiny, uvolňují pyl, který ročně způsobuje sezonní alergie u cca 40-60 miliónů lidí.[1] Alergie (alergická rýma) se vyskytuje hlavně na jaře a je běžně známá jako senná rýma. K těmto alergiím dochází nejen na jaře, ale také po celé léto a na podzim.