Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Himalájská sůl

Je nejlepším zdrojem přírodních minerálů na planetě, kterých je zhruba 84. Pochází ze solných dolů z úpatí Himalájí, přesněji však z kamenného dolu v Pakistánu, který je považován za druhý největší solný důl na světě. Je zdravá sůl, protože neobsahuje žádné chemikálie ani aditiva, jelikož jde o přirozenou vyskytující substanci. Prostřednictvím procesu kožní absorpce kůže pohlcuje minerály z vody. Skvělým způsobem jsou minerální koupele, které umožňují relaxaci a zároveň hydrataci pokožky. Pomáhá hojit poškozené svaly a jiné měkké tkáně, posiluje kosti, kůži a pojivové tkáně. Funguje jako silný detoxikátor. Při rozpuštění ve vodě se HS stává iontovým roztokem, který pomáhá vytáhnout toxiny z kůže a tukových tkání.

Slouží také k čištění vzduchu, který dýcháme. Jedná se o dekorativní osvětlení, které je vyrobeno z HS a vtahuje vlhkost z okolního prostředí do soli. Pomáhá vyčistit dutiny, které mohou být znečištěné od bakterií ze vzduchu. Za pomocí inhalátoru s HS docílíme očisty dutin. Vysoký obsah sodíku má schopnost snižovat krevní tlak. Zvyšuje schopnost gastrointestinálního traktu absorbovat živiny a lépe trávit jídlo. Lepší trávení znamená, že se budeme cítit méně hladoví. Udržuje silné tělo a kosti, pojivové tkáně, stejně jako správnou regeneraci svalů a krevního oběhu.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 výhod užívání oleje z tresčích jater
9 výhod užívání oleje z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.  
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
Energie, regenerace a růst svalů, kvalita kůže, pivo, maso, kvasnice, ano! Tyto všechny věci mají, co dočinění s vitamíny skupiny „B.“ Jak? Proč? Kolik? Z čeho? Pojďme si to jednou provždy ujasnit! 
Kreatin monohydrát
Kreatin monohydrát
Kreatin patří mezi nejoblíbenější a nejvíce propagované suplementy na poli fitness scény. Používá se jako doplněk stravy převážně ke zvýšení sportovního výkonu, následné regeneraci, a také pro stimulaci a zvýšení objemu svalové hmoty. protože je kreatin běžně obsažený v potravinách a syntetizovaný naším tělem, je obsažený za látku velmi bezpečnou.