Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Želatinová kapsle

Želatinové kapsle se skládají z vnějšího obalu a vnitřní látky, která obsahuje aktivní částice a může být tvořena kapalinou, pastou nebo suspenzí. Obal želatinové kapsle je vyrobený ze želatiny, která většinou pochází z vepřového a hovězího masa, dále je tvořena z vody a změkčovadla, které zajišťuje dlouhodobou ohebnost. Jsou hermeticky uzavřené a vzduchotěsné.

Výhody želatinových kapslí: jsou 
snadno stravitelné, rychle se rozpouští v žaludku, zvyšuje biologickou dostupnost špatně rozpustných živin, zvyšuje účinnost živin (koenzym Q10, karotenoidy a bylinné extrakty), skryje nepříjemný zápach některých léků. Další výhodou je zdravotní nezávadnost želatiny. Želatinové kapsle se jednoduše polykají. 

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Kreatin monohydrát
Kreatin monohydrát
Kreatin patří mezi nejoblíbenější a nejvíce propagované suplementy na poli fitness scény. Používá se jako doplněk stravy převážně ke zvýšení sportovního výkonu, následné regeneraci, a také pro stimulaci a zvýšení objemu svalové hmoty. protože je kreatin běžně obsažený v potravinách a syntetizovaný naším tělem, je obsažený za látku velmi bezpečnou.
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin je nejsilnější antioxidant, který vytváří řasy Haematococcus pluvialis (Chlorophyceae, Volvocales) . Mezi hlavní účinky astaxanthinu patří zdraví očí, podporuje zdraví mozku, brání kognitivnímu poklesu a rozvoji demence nebo Alzheimerovy choroby. Kromě toho chrání pokožku před UV zářením a podobně jako ostatní antioxidanty, neutralizuje volné radikály.
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý neboli NO, je molekula, která hraje klíčovou roli v našem těle a to konkrétně v kardiovaskulárním systému. Mnoho biologických molekul má složitou strukturu, ale oxid dusnatý obsahuje pouze dva atomy – atom dusíku a atom kyslíku. 
NMN
NMN
Zdraví buněk je něco, co ovlivňuje jak naše celkové zdraví, tak náchylnost k chronickým onemocněním a dokonce i to, v jaké budeme celkové kondici. Už od pradávna se lidstvo  zajímalo o to, jak stárnout co nejpomaleji. Nyní jsme tomu blíže, než kdykoliv předtím.