Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

TruMarine® kolagenové peptidy

Kolagenové peptidy jsou hydrolyzovanou formou kolagenu, který se připravuje rozkládáním želatiny na menší velikosti pomoci proteinázy. Jsou vysoce rozpustné. Používají se v potravinách a přírodních výrobcích pro zdraví. Účinky kolagenových peptidů závisí na zdroji kolagenu. Mořský kolagen se v poslední době dostává vysoké oblibě díky svým nutričním hodnotám, vynikající biologickou dostupností a čistotou. Obsahují vysoké množství hydroxyprolinu, glycinu a prolinu. 
Kolagen je jednou z nejdůležitějších strukturních složek v lidském těle, kdy až 75% pokožky tvoří kolagen. Hraje důležitou roli při pružnosti, regeneraci kůže, kloubů, šlach, vazů a kosterních svalů.

TruMarine® kolagen je přírodní vysoce bioaktivní látka, která je pečlivě extrahovaná z čistých mořských zdrojů. Je bez chuti a zápachu, proto je možné jej použít v nápojích, jídle a bývá i součástí kosmetických a lékařských výrobků. Rybí kolagenové peptidy mají mnohem větší množství aminokyselin. 

Hydrolyzovaný mořský kolagen generuje bioaktivní peptidy, které zvyšují produkci kolagenu, zlepšují hydrataci pokožky, zlepšují zdraví kloubů, vlasů a nehtů. TruMarine® stimuluje regeneraci buněk přítomných v kůži, kostech a v kloubech.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforafan je látka, kterou najdete v brokolici či květáku, A není co ledajaká látka. Jde o látku, která nabízí mnohem více, než jen svou charakteristickou chuť. Tento antioxidant, jenž patří do rodiny sulfidů, získává v posledních letech pozornost vědecké komunity díky svým potenciálním prospěšným vlastnostem pro lidské zdraví.  
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo patří mezi základní mikronutrienty, které jsou velmi nezbytné pro metabolické procesy organismu. Téměř pro všechny živé organismy je esenciální, to znamená nezbytný a musíme jej přijímat z potravy. Podílí se na mnoha důležitých biochemických reakcích v našem těle.
Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.