Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Sophora japonica, extrakt

Sophora japonica neboli Jerlín japonský je strom pocházející z Číny a Japonska. K léčebným účinkům se používá po dlouhá staletí v tradiční čínské medicíně. Sophora japonica má zdokumentovanou historii používání k podpoře optimálního zdraví cév a žil. Ve skutečnosti je to jedna z padesáti základních bylin tradiční čínské medicíny. Má bílé květy, které mají léčebné účinky, z nichž se tvoří extrakt. Květy obsahují především flavonoidy jako kvercetin, rutin, genisten, kaempferol a isorhamnetin, dále obsahuje flavony, tetraglykosidy, isoflavony, triterpenové glykosidy, polysacharidy a alkaloidy.

Jak jsme zmínili Sophora japonica obsahuje kvercetin, což je flavonoid, který se nachází v mnoha rostlinách, ovoci a zelenině. Ve velkém množství je obsažen v kapii, cibuli, jablkách, bobulích, ale také v zeleném čaji (Camellia sinensis) v červeném víně, a dokonce i v jinanu dvoulaločném, třezalky, brusince a zejména v japonském pagoda stromu. antioxidační a protizánětlivé účinky a používá se k léčbě hemoroidů. A navíc také podporuje zdraví kardiovaskulárního systému. 

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo patří mezi základní mikronutrienty, které jsou velmi nezbytné pro metabolické procesy organismu. Téměř pro všechny živé organismy je esenciální, to znamená nezbytný a musíme jej přijímat z potravy. Podílí se na mnoha důležitých biochemických reakcích v našem těle.
Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.  
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
Energie, regenerace a růst svalů, kvalita kůže, pivo, maso, kvasnice, ano! Tyto všechny věci mají, co dočinění s vitamíny skupiny „B.“ Jak? Proč? Kolik? Z čeho? Pojďme si to jednou provždy ujasnit!