Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Sodium Phytate

Další názvy:
Fytát sodný
Sodium Phytate je komplexní sodná sůl kyseliny fytové, což je nasycená cyklická kyselina, která se hojně nachází v rostlinných tkáních, zejména v otrubách a semenech, kde slouží jako hlavní zásobárna fosforu. Jedná se o zcela přírodní složku, která se používá pro posílení antimikrobiální aktivity konzervačních látek a která pomáhá stabilizovat kosmetické produkty. Pomáhá zabraňovat změně barvy a žluknutí způsobeného kovy, které jsou součástí složení kosmetického přípravku a funguje synergicky spolu s dalším antioxidanty. Vyskytuje se ve formě bílého prášku bez zápachu, který je snadno rozpustný ve vodě.

Sodium Phytate současně přináší i několik benefitů pro pokožku. Pokožku zvlhčuje, zlepšuje její elasticitu, pomáhá regulovat tvorbu kožní mazu, přispívá ke zmenšení pórů, dokáže pokožku rozjasnit a také může zmírnit vzhled celulitidy.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Kreatin monohydrát
Kreatin monohydrát
Kreatin patří mezi nejoblíbenější a nejvíce propagované suplementy na poli fitness scény. Používá se jako doplněk stravy převážně ke zvýšení sportovního výkonu, následné regeneraci, a také pro stimulaci a zvýšení objemu svalové hmoty. protože je kreatin běžně obsažený v potravinách a syntetizovaný naším tělem, je obsažený za látku velmi bezpečnou.
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin je nejsilnější antioxidant, který vytváří řasy Haematococcus pluvialis (Chlorophyceae, Volvocales) . Mezi hlavní účinky astaxanthinu patří zdraví očí, podporuje zdraví mozku, brání kognitivnímu poklesu a rozvoji demence nebo Alzheimerovy choroby. Kromě toho chrání pokožku před UV zářením a podobně jako ostatní antioxidanty, neutralizuje volné radikály.
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý neboli NO, je molekula, která hraje klíčovou roli v našem těle a to konkrétně v kardiovaskulárním systému. Mnoho biologických molekul má složitou strukturu, ale oxid dusnatý obsahuje pouze dva atomy – atom dusíku a atom kyslíku. 
NMN
NMN
Zdraví buněk je něco, co ovlivňuje jak naše celkové zdraví, tak náchylnost k chronickým onemocněním a dokonce i to, v jaké budeme celkové kondici. Už od pradávna se lidstvo  zajímalo o to, jak stárnout co nejpomaleji. Nyní jsme tomu blíže, než kdykoliv předtím.