Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Sodium Lauroyl Sarcosinate

Další názvy:
Lauroyl sarkosinát sodný
Sodium Lauroyl Sarcosinate je sůl lauroylu sarkosinátu, což je modifikovaná mastná kyselina. Sodium Lauroyl Sarcosinate je povrchově aktivní látka s čistícími a pěnícími vlastnostmi, která se nejčastěji používá v čistících přípravcích na obličej a tělo, šamponech a zubních pastách. Vytváří hustou, hloubkově čistící pěnu. Lze jej použít také jako emulgátor v bezoplachových přípravcích. 

Jedná se o jemnou, nedráždivou složku, která je šetrná k pokožce a je vhodná pro všechny typy pleti. Pomáhá zlepšit pěnivost a je schopna z pokožky a vlasů odstranit mastnotu a nečistoty. Také zlepšuje vzhled vlasů, dodává vlasům pružnost a lesk.

Sodium Lauroyl Sarcosinate může být rostlinného nebo syntetického původu. Často se získává z přírodních ingrediencí, běžným zdrojem lauroylsarkosinátu sodného je kokos.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforafan je látka, kterou najdete v brokolici či květáku, A není co ledajaká látka. Jde o látku, která nabízí mnohem více, než jen svou charakteristickou chuť. Tento antioxidant, jenž patří do rodiny sulfidů, získává v posledních letech pozornost vědecké komunity díky svým potenciálním prospěšným vlastnostem pro lidské zdraví.  
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo patří mezi základní mikronutrienty, které jsou velmi nezbytné pro metabolické procesy organismu. Téměř pro všechny živé organismy je esenciální, to znamená nezbytný a musíme jej přijímat z potravy. Podílí se na mnoha důležitých biochemických reakcích v našem těle.
Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.