Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Škornice šípolistá

Další názvy:
Horny Goat Weed
Je trvalka pocházející z jihovýchodní Asie, která se ovšem dá pěstovat i našich klimatických podmínkách. Jedná se o léčivou bylinu, která je také známá jako epimedium, epimedii herba a jin jang huo. Je součástí čeledi rostlin Berberidaceae, která zahrnuje více než 50 různých druhů. Jiné rostliny, které patří do stejné rodiny, zahrnují berberis (dřišťál), caulophyllum, mahonia a téměř 700 dalších.  Mnohé z těchto rostlin byly po staletí používány v lékařství. Svůj název dostal podle toho, že byl považován za silné afrodiziakum. Rostlina obsahuje látku ikarin dokáže efektivně zlepšovat erekci. Jedním z hlavních benefitů této rostliny je léčba erektilních dysfunkcí. Zlepšuje erekci tím, že pomáhá dostatečně stimulovat průtok krve, prodlužuje délku erekce, dále pomáhá při předčasné ejakulaci a kromě toho se v tradiční čínské medicíně používá při vysokém krevním tlaku, srdečních potížích a ovlivňuje normální tvorbu spermií.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo patří mezi základní mikronutrienty, které jsou velmi nezbytné pro metabolické procesy organismu. Téměř pro všechny živé organismy je esenciální, to znamená nezbytný a musíme jej přijímat z potravy. Podílí se na mnoha důležitých biochemických reakcích v našem těle.
Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.  
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
Energie, regenerace a růst svalů, kvalita kůže, pivo, maso, kvasnice, ano! Tyto všechny věci mají, co dočinění s vitamíny skupiny „B.“ Jak? Proč? Kolik? Z čeho? Pojďme si to jednou provždy ujasnit!