Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Škornice šípolistá

Další názvy:
Horny Goat Weed
Je trvalka pocházející z jihovýchodní Asie, která se ovšem dá pěstovat i našich klimatických podmínkách. Jedná se o léčivou bylinu, která je také známá jako epimedium, epimedii herba a jin jang huo. Je součástí čeledi rostlin Berberidaceae, která zahrnuje více než 50 různých druhů. Jiné rostliny, které patří do stejné rodiny, zahrnují berberis (dřišťál), caulophyllum, mahonia a téměř 700 dalších.  Mnohé z těchto rostlin byly po staletí používány v lékařství. Svůj název dostal podle toho, že byl považován za silné afrodiziakum. Rostlina obsahuje látku ikarin dokáže efektivně zlepšovat erekci. Jedním z hlavních benefitů této rostliny je léčba erektilních dysfunkcí. Zlepšuje erekci tím, že pomáhá dostatečně stimulovat průtok krve, prodlužuje délku erekce, dále pomáhá při předčasné ejakulaci a kromě toho se v tradiční čínské medicíně používá při vysokém krevním tlaku, srdečních potížích a ovlivňuje normální tvorbu spermií.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Kreatin monohydrát
Kreatin monohydrát
Kreatin patří mezi nejoblíbenější a nejvíce propagované suplementy na poli fitness scény. Používá se jako doplněk stravy převážně ke zvýšení sportovního výkonu, následné regeneraci, a také pro stimulaci a zvýšení objemu svalové hmoty. protože je kreatin běžně obsažený v potravinách a syntetizovaný naším tělem, je obsažený za látku velmi bezpečnou.
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin je nejsilnější antioxidant, který vytváří řasy Haematococcus pluvialis (Chlorophyceae, Volvocales) . Mezi hlavní účinky astaxanthinu patří zdraví očí, podporuje zdraví mozku, brání kognitivnímu poklesu a rozvoji demence nebo Alzheimerovy choroby. Kromě toho chrání pokožku před UV zářením a podobně jako ostatní antioxidanty, neutralizuje volné radikály.
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý neboli NO, je molekula, která hraje klíčovou roli v našem těle a to konkrétně v kardiovaskulárním systému. Mnoho biologických molekul má složitou strukturu, ale oxid dusnatý obsahuje pouze dva atomy – atom dusíku a atom kyslíku. 
NMN
NMN
Zdraví buněk je něco, co ovlivňuje jak naše celkové zdraví, tak náchylnost k chronickým onemocněním a dokonce i to, v jaké budeme celkové kondici. Už od pradávna se lidstvo  zajímalo o to, jak stárnout co nejpomaleji. Nyní jsme tomu blíže, než kdykoliv předtím.