Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

S-Acetyl Glutathion

Glutathion, který je považován za matku všech antioxidantů a posiluje imunitní systém, pomáhá našemu tělu zůstat zdravý. Glutathion nás nejen chrání před určitými typy nemocí, ale také léčí kognitivní problémy, od autismu po Alzheimerovu chorobu, a celou řadu dalších zdravotních problémů. Ve skutečnosti je udržování vysokých hladin glutathionu nezbytné pro zvládání a zotavení z chronických onemocnění.
S-Acetyl Glutathion je prekurzor glutathionu, aminokyseliny, která chrání tělo před oxidačním stresem, posiluje imunitní systém, chrání ledviny a játra, pomáhá detoxikovat organismus od těžkých kovů a toxinů, podporuje buněčnou energii a snižuje zánětlivost v těle. Tím, že výrazným způsobem podporuje imunitní systém je vhodný pro každého jako ochrana před infekcemi, ale také pro osoby trpící stresem nebo vyčerpáním.
Glutathion je malý peptid s molekulou složenou ze tří aminokyselin: kyseliny glutamové, cysteinu a glycinu. Glutathion je nejsilnější antioxidant a je vytvářen každou buňkou v tělezvlášť významně se však tvoří v játrech. Podílí se na odstraňování reaktivních forem kyslíku (volných radikálů) neustále vznikajících v metabolismu červených krvinek (v mitochondriích) a chrání je tak před oxidačním poškozenímVyšší hladiny glutathionu v buňkách tedy souvisí s vyšší produkcí buněčné energie a zdravím buněk. Glutathion hraje taktéž důležitou roli ve funkci imunitního systému a procesu detoxikace.
S-acetyl glutathion je vhodný pro osoby:
  • Trpící stresem a vyčerpáním.
  • Zaměřené na zbavování se toxinůkondici jaterbuněčnou energiipodporu imunity a hormonální rovnováhu.
Naše vlastní produkce glutathionu s věkem slábne. Produkce glutathionu také klesá se špatnou stravou, nadužíváním alkoholu, stresem, infekcí, toxiny či enviromentálním znečištěním. S nízkou hladinou glutathionu v těle se stáváme náchylnějšími k infekcím a chorobám, protože nám chybí schopnost účinně detoxikovat.
Pro zachování optimálních mentálních a fyzických funkcí je nezbytné udržovat vysokou hladinu glutathionu ještě předtím, než dosáhneme věku 45 let, protože jsme nyní více vystaveni několika faktorům prostředí, které urychlují vyčerpání glutathionu v našem těle.

BrainMax S-Acetyl-L-Glutathion
je stabilní a snadno vstřebatelná forma glutathionu, která se vyrovná nitrožilnímu podávání glutathionu. 1 kapsle obsahuje 100 mg acetylovaného glutathionu a jako funkční plnidlo je použitá kurkuma v BIO kvalitě. 

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforafan je látka, kterou najdete v brokolici či květáku, A není co ledajaká látka. Jde o látku, která nabízí mnohem více, než jen svou charakteristickou chuť. Tento antioxidant, jenž patří do rodiny sulfidů, získává v posledních letech pozornost vědecké komunity díky svým potenciálním prospěšným vlastnostem pro lidské zdraví.  
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo patří mezi základní mikronutrienty, které jsou velmi nezbytné pro metabolické procesy organismu. Téměř pro všechny živé organismy je esenciální, to znamená nezbytný a musíme jej přijímat z potravy. Podílí se na mnoha důležitých biochemických reakcích v našem těle.
Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.