Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Rýžový prášek

Další názvy:
Oryza Sativa Powder, Rice Powder, Prášek z rýže seté
Rýžový prášek je přírodní prášek získávaný z mletých zrn rýže. Jedná se o velmi jemný prášek, který se tradičně používá v japonských a indických kosmetických procedurách jako jemný, přírodní peeling a pudr na obličej. 

vysoký obsah antioxidantů, je velmi šetrný k pokožce a přináší mnoho výhod zejména pro smíšenou a mastnou pleť. Působí protizánětlivě a funguje jako zmatňující prostředek, který pomáhá snížit mastnotu pokožky. Je to účinný prostředek absorbující olej, který pomáhá vyrovnávat pleť. Má zesvětlující účinek na pokožku, sjednocuje pleť a skrývá nedokonalosti. Přispívá ke zvýšení hladiny kolagenu, pomáhá odstranit nečistoty a zanechává pleť čistou a pružnou s matným povrchem. 

Je výborným zahušťovadlem do krémů s krémovou texturou a zároveň poskytuje produktům sametově hebký pocit. Často se používá jako základ pro pudry na obličej, jako přísada do krémů, tvářenek, deodorantů nebo suchých šamponů. Lze také použít ke zjemnění pokožky při koupeli.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforafan je látka, kterou najdete v brokolici či květáku, A není co ledajaká látka. Jde o látku, která nabízí mnohem více, než jen svou charakteristickou chuť. Tento antioxidant, jenž patří do rodiny sulfidů, získává v posledních letech pozornost vědecké komunity díky svým potenciálním prospěšným vlastnostem pro lidské zdraví.  
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo patří mezi základní mikronutrienty, které jsou velmi nezbytné pro metabolické procesy organismu. Téměř pro všechny živé organismy je esenciální, to znamená nezbytný a musíme jej přijímat z potravy. Podílí se na mnoha důležitých biochemických reakcích v našem těle.
Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.