Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Rýžová mouka

Rýžová mouka se nejvíce využívá v Asii, kde se zpracovávají poškozená, nevyužitá zrna rýže, která se rozemelou na mouku. Využívá se jak bílá, tak hnědá rýže. Využívá se v pečení a v kosmetických výrobcích.
Rýžová mouka je jednou ze zdravějších forem mouky, protože neobsahuje lepek a je vhodná pro celiaky (lidé s nesnášenlivostí lepku). Obsahuje 
bílkoviny, vlákninu, vápník, zinek, hořčík, fosfor, kyselinu listovou, mangan, vitamíny skupiny B, cholin.

Rýžová mouka snižuje hladinu cholesterolu a reguluje hladinu cukru v krvi. Podporuje peristaltiku střev, léčí zácpu. Vyvolává pocit sytosti a snižuje pocit hladu. Podporuje zdravou funkci zažívání, podporuje funkci jater, snižuje riziko onemocnění střev, vysokého krevního tlaku a cukrovky 2. typu. Pomáhá léčit akné, vyrážky a udržovat zdravou pleť.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 výhod užívání oleje z tresčích jater
9 výhod užívání oleje z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.  
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
Energie, regenerace a růst svalů, kvalita kůže, pivo, maso, kvasnice, ano! Tyto všechny věci mají, co dočinění s vitamíny skupiny „B.“ Jak? Proč? Kolik? Z čeho? Pojďme si to jednou provždy ujasnit! 
Kreatin monohydrát
Kreatin monohydrát
Kreatin patří mezi nejoblíbenější a nejvíce propagované suplementy na poli fitness scény. Používá se jako doplněk stravy převážně ke zvýšení sportovního výkonu, následné regeneraci, a také pro stimulaci a zvýšení objemu svalové hmoty. protože je kreatin běžně obsažený v potravinách a syntetizovaný naším tělem, je obsažený za látku velmi bezpečnou.