Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Přírodní trans-resveratrol

Další názvy:
Extraktu z kořene křídlatky japonské

Křídlatka je rostlina, která vypadá jako bambus, ale má široké listy. Je velmi dobrý zdrojem trans-resveratrolu, což je aktivní forma sloučeniny resveratrolu. Produkty resveratrolu obsahují různá procenta účinné látky trans-resveratrolu. V těle se nejlépe vstřebává a využívá. Jiné rostliny obsahují právě resveratrol, který se pak v těle musí přeměnit na trans-resveratrol.

Má 
protizánětlivé, antioxidační účinky. Snižuje hladinu cukru v krvi a působí preventivně proti kardiovaskulárním chorobám, pomáhá proti kornatění tepen, což ukládání tukových a jiných látek do stěny cév (ateroskleróze). Podporuje zdraví mozku, snižuje riziko Alzheimerovy, Parkinsonovy choroby, roztroušené sklerózy. Léčí nemoci jater. A působí preventivně proti makulární degeneraci a kataraktu.


Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforafan je látka, kterou najdete v brokolici či květáku, A není co ledajaká látka. Jde o látku, která nabízí mnohem více, než jen svou charakteristickou chuť. Tento antioxidant, jenž patří do rodiny sulfidů, získává v posledních letech pozornost vědecké komunity díky svým potenciálním prospěšným vlastnostem pro lidské zdraví.  
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo patří mezi základní mikronutrienty, které jsou velmi nezbytné pro metabolické procesy organismu. Téměř pro všechny živé organismy je esenciální, to znamená nezbytný a musíme jej přijímat z potravy. Podílí se na mnoha důležitých biochemických reakcích v našem těle.
Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.