Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Mucuna pruriens

Mucuna Pruriens se používá v rostlinných léčivech. Pozitivně ovlivňuje mužskou plodnost, libido a také ukazuje některé činnosti v oblasti zmírnění příznaků nervových poruch. Tradičně se používá také jako afrodiziakum. Mucuna Pruriens byl již používán ve starém systému hinduistického ajurvédy k podpoře léčby neplodnosti nebo neurologických poruch. Mucuna Pruriens je také známá jako sametová fazole. M. Pruriens roste na stromech pocházejících z jižní Číny a východní Indie, ale v současné době se vyskytuje v různých oblastech světa.

Semena se běžně používají k léčbě Parkinsonovy choroby a léčbě erektilní dysfunkce, oligospermie a impotence u mužů. Obsahuje levodopu, která zvyšuje hladinu cirkulujícího dopaminu, což z něj činí účinnou alternativu nebo přírodní lék na Parkinsonovu chorobu. Je také známý svými účinky na hormony. Snižuje hladinu prolaktinu a zvyšuje hladinu testosteronu u mužů. Používá se proto k léčbě hyperprolaktinémie (vysoká hladina prolaktinu) a nízké hladiny testosteronu.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 výhod užívání oleje z tresčích jater
9 výhod užívání oleje z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.  
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
Energie, regenerace a růst svalů, kvalita kůže, pivo, maso, kvasnice, ano! Tyto všechny věci mají, co dočinění s vitamíny skupiny „B.“ Jak? Proč? Kolik? Z čeho? Pojďme si to jednou provždy ujasnit! 
Kreatin monohydrát
Kreatin monohydrát
Kreatin patří mezi nejoblíbenější a nejvíce propagované suplementy na poli fitness scény. Používá se jako doplněk stravy převážně ke zvýšení sportovního výkonu, následné regeneraci, a také pro stimulaci a zvýšení objemu svalové hmoty. protože je kreatin běžně obsažený v potravinách a syntetizovaný naším tělem, je obsažený za látku velmi bezpečnou.