Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

LipoCellTech

LipocellTech představuje patentovanou technologii lipozomálního vitamínu C, který má vyšší stabilitu a hlavně lepší biologickou dostupnost, dokáže se absorbovat až 95% vitamínu. Vitamín se dokáže dopravit na místo určení, kdy prochází přes střevní stěnu do krevního řečiště, odkud se vstřebá přímo do buněk. LipocellTech používá nejpokročilejší způsob výroby liposomálních produktů v práškové formě, při výrobě se nepoužívá teplo, vysoký tlak ani chemikálie, díky čemu jsou liposomální produkty 100% přírodní.

Liposomy jsou molekuly, které mají vnější obal sestavený ze zdravých lipidů a mohou být naplněny všemu druhy minerálů a vitamínů. Díky vnějšího obalu je obsah liposomu chráněný před žaludečními šťávami, jaterními enzymy a střevem, je tedy absorbovaný do krevního oběhu bez porušení účinné látky. 

Liposomální vitamín C neobsahuje žádné konzervanty, plnidla a jiné neaktivní látky. Má neutrální chuť. Díky práškové formě má delší trvanlivost a vyšší stabilitu. 

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 výhod užívání oleje z tresčích jater
9 výhod užívání oleje z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.  
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
Energie, regenerace a růst svalů, kvalita kůže, pivo, maso, kvasnice, ano! Tyto všechny věci mají, co dočinění s vitamíny skupiny „B.“ Jak? Proč? Kolik? Z čeho? Pojďme si to jednou provždy ujasnit! 
Kreatin monohydrát
Kreatin monohydrát
Kreatin patří mezi nejoblíbenější a nejvíce propagované suplementy na poli fitness scény. Používá se jako doplněk stravy převážně ke zvýšení sportovního výkonu, následné regeneraci, a také pro stimulaci a zvýšení objemu svalové hmoty. protože je kreatin běžně obsažený v potravinách a syntetizovaný naším tělem, je obsažený za látku velmi bezpečnou.