Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Lactobacillus casei

Lactobacillus casei jsou organismy známé jako probiotika a nacházejí ve střevě, přičemž malé množství se může objevit i v močovém a pohlavním ústrojí. Tato probiotika jsou prospěšná pro trávicí systém, kdy usnadňuje trávení těžkého jídla a absorbování důležitých živin. Patří mezi nejčastější probiotika. Pro správnou funkci probiotik je důležité dodržovat vyváženou stravu. Najdeme je jogurtech, fermentovaném mléce, některých sýrech, střevech. 

Lactobacillus casei podporuje trávicí systém, prevence a léčba průjmu, může léčit onemocnění střev: Crohnova nemoc, syndrom dráždivého tračníku, zácpa, kolika, zánětlivé onemocnění střev, ulcerózní kolitida, může léčit kožní ekzémy, akné, dermatitida, podporuje léčbu nachlazení, chřipky, infekce dýchacích cest, může léčit infekci Helicobacter pylori, pomáhá při léčbě revmatoidní artritidy a může léčit infekce močových cest a vaginální infekce.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforafan je látka, kterou najdete v brokolici či květáku, A není co ledajaká látka. Jde o látku, která nabízí mnohem více, než jen svou charakteristickou chuť. Tento antioxidant, jenž patří do rodiny sulfidů, získává v posledních letech pozornost vědecké komunity díky svým potenciálním prospěšným vlastnostem pro lidské zdraví.  
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo patří mezi základní mikronutrienty, které jsou velmi nezbytné pro metabolické procesy organismu. Téměř pro všechny živé organismy je esenciální, to znamená nezbytný a musíme jej přijímat z potravy. Podílí se na mnoha důležitých biochemických reakcích v našem těle.
Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.