Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Lactobacillus casei

Lactobacillus casei jsou organismy známé jako probiotika a nacházejí ve střevě, přičemž malé množství se může objevit i v močovém a pohlavním ústrojí. Tato probiotika jsou prospěšná pro trávicí systém, kdy usnadňuje trávení těžkého jídla a absorbování důležitých živin. Patří mezi nejčastější probiotika. Pro správnou funkci probiotik je důležité dodržovat vyváženou stravu. Najdeme je jogurtech, fermentovaném mléce, některých sýrech, střevech. 

Lactobacillus casei podporuje trávicí systém, prevence a léčba průjmu, může léčit onemocnění střev: Crohnova nemoc, syndrom dráždivého tračníku, zácpa, kolika, zánětlivé onemocnění střev, ulcerózní kolitida, může léčit kožní ekzémy, akné, dermatitida, podporuje léčbu nachlazení, chřipky, infekce dýchacích cest, může léčit infekci Helicobacter pylori, pomáhá při léčbě revmatoidní artritidy a může léčit infekce močových cest a vaginální infekce.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin je nejsilnější antioxidant, který vytváří řasy Haematococcus pluvialis (Chlorophyceae, Volvocales) . Mezi hlavní účinky astaxanthinu patří zdraví očí, podporuje zdraví mozku, brání kognitivnímu poklesu a rozvoji demence nebo Alzheimerovy choroby. Kromě toho chrání pokožku před UV zářením a podobně jako ostatní antioxidanty, neutralizuje volné radikály.
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý neboli NO, je molekula, která hraje klíčovou roli v našem těle a to konkrétně v kardiovaskulárním systému. Mnoho biologických molekul má složitou strukturu, ale oxid dusnatý obsahuje pouze dva atomy – atom dusíku a atom kyslíku. 
NMN
NMN
Zdraví buněk je něco, co ovlivňuje jak naše celkové zdraví, tak náchylnost k chronickým onemocněním a dokonce i to, v jaké budeme celkové kondici. Už od pradávna se lidstvo  zajímalo o to, jak stárnout co nejpomaleji. Nyní jsme tomu blíže, než kdykoliv předtím. 
Alergie na pyl
Alergie na pyl
To, co dělá jaro a léto tak krásným, je doslova utrpení pro ty, kteří trpí sezonní alergií. Čerstvě posečená tráva, kvetoucí stromy a květiny, uvolňují pyl, který ročně způsobuje sezonní alergie u cca 40-60 miliónů lidí.[1] Alergie (alergická rýma) se vyskytuje hlavně na jaře a je běžně známá jako senná rýma. K těmto alergiím dochází nejen na jaře, ale také po celé léto a na podzim.