Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Krill oil

Další názvy:
Olej z krilu
Kril olej je vynikajícím zdrojem zdravých tuků. Stejně jako rybí olej obsahuje omega-3 EPA a DHA, ovšem o krill oleji, který je produkován z malých korýšů, se hovoří jako o lépe vstřebatelné formě tuku. Omega-3, které krill olej obsahuje, bojuje proti zánětům, a je také bohatý na antioxidant zvaný astaxanthin. Užívání doplňků stravy krill oleje pomáhá zmírňovat bolesti kloubů a artritidu. Navíc stejně jako jiné zdroje omega-3 nenasycených mastných kyselin může být účinný při snížení hladiny lipidů v krvi a dalších rizikových faktorů, které mohou způsobovat srdečně-cévní onemocnění. Krill olej dokonce může zmírnit příznaky premenstruačního syndromu.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Kreatin monohydrát
Kreatin monohydrát
Kreatin patří mezi nejoblíbenější a nejvíce propagované suplementy na poli fitness scény. Používá se jako doplněk stravy převážně ke zvýšení sportovního výkonu, následné regeneraci, a také pro stimulaci a zvýšení objemu svalové hmoty. protože je kreatin běžně obsažený v potravinách a syntetizovaný naším tělem, je obsažený za látku velmi bezpečnou.
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin je nejsilnější antioxidant, který vytváří řasy Haematococcus pluvialis (Chlorophyceae, Volvocales) . Mezi hlavní účinky astaxanthinu patří zdraví očí, podporuje zdraví mozku, brání kognitivnímu poklesu a rozvoji demence nebo Alzheimerovy choroby. Kromě toho chrání pokožku před UV zářením a podobně jako ostatní antioxidanty, neutralizuje volné radikály.
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý neboli NO, je molekula, která hraje klíčovou roli v našem těle a to konkrétně v kardiovaskulárním systému. Mnoho biologických molekul má složitou strukturu, ale oxid dusnatý obsahuje pouze dva atomy – atom dusíku a atom kyslíku. 
NMN
NMN
Zdraví buněk je něco, co ovlivňuje jak naše celkové zdraví, tak náchylnost k chronickým onemocněním a dokonce i to, v jaké budeme celkové kondici. Už od pradávna se lidstvo  zajímalo o to, jak stárnout co nejpomaleji. Nyní jsme tomu blíže, než kdykoliv předtím.