Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Imunoglobulin

Imunoglobuliny jsou známé jako protilátky a jsou nezbytnou součástí imunitního systému. Imunoglobuliny tvoří důležitou imunologickou složku nacházející se v mateřském mléce a mlezivu. Jsou transportovaný přes buňky epitelu mléčné žlázy receptory zprostředkovanými mechanismy a přenášeny z mléčné žlázy ejekcí mléka během sání, imonuglobuliny poté vstupují do trávicího traktu novorozence. 
Imunoglobuliny se také uvolňují z lymfatického systému a existuje 5 typů, přičemž nejhojnější je imunoglobulin G (IgG), který tvoří až 75-80% protilátek v krvi. Na molekuly IgG se váže antigen, na který se váží bakterie, viry, toxiny a houby, což pomáhá imunitním buňkám rozpoznat patogeny.

Zlepšuje imunitní systém, posiluje imunitu střev, neutralizuje patogenní organismy v gastrointestinálním traktu, chrání plod v děloze matky, kdy nemá ještě vyvinutou vlastní imunitu.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin je nejsilnější antioxidant, který vytváří řasy Haematococcus pluvialis (Chlorophyceae, Volvocales) . Mezi hlavní účinky astaxanthinu patří zdraví očí, podporuje zdraví mozku, brání kognitivnímu poklesu a rozvoji demence nebo Alzheimerovy choroby. Kromě toho chrání pokožku před UV zářením a podobně jako ostatní antioxidanty, neutralizuje volné radikály.
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý neboli NO, je molekula, která hraje klíčovou roli v našem těle a to konkrétně v kardiovaskulárním systému. Mnoho biologických molekul má složitou strukturu, ale oxid dusnatý obsahuje pouze dva atomy – atom dusíku a atom kyslíku. 
NMN
NMN
Zdraví buněk je něco, co ovlivňuje jak naše celkové zdraví, tak náchylnost k chronickým onemocněním a dokonce i to, v jaké budeme celkové kondici. Už od pradávna se lidstvo  zajímalo o to, jak stárnout co nejpomaleji. Nyní jsme tomu blíže, než kdykoliv předtím. 
Alergie na pyl
Alergie na pyl
To, co dělá jaro a léto tak krásným, je doslova utrpení pro ty, kteří trpí sezonní alergií. Čerstvě posečená tráva, kvetoucí stromy a květiny, uvolňují pyl, který ročně způsobuje sezonní alergie u cca 40-60 miliónů lidí.[1] Alergie (alergická rýma) se vyskytuje hlavně na jaře a je běžně známá jako senná rýma. K těmto alergiím dochází nejen na jaře, ale také po celé léto a na podzim.