Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Imunoglobulin

Imunoglobuliny jsou známé jako protilátky a jsou nezbytnou součástí imunitního systému. Imunoglobuliny tvoří důležitou imunologickou složku nacházející se v mateřském mléce a mlezivu. Jsou transportovaný přes buňky epitelu mléčné žlázy receptory zprostředkovanými mechanismy a přenášeny z mléčné žlázy ejekcí mléka během sání, imonuglobuliny poté vstupují do trávicího traktu novorozence. 
Imunoglobuliny se také uvolňují z lymfatického systému a existuje 5 typů, přičemž nejhojnější je imunoglobulin G (IgG), který tvoří až 75-80% protilátek v krvi. Na molekuly IgG se váže antigen, na který se váží bakterie, viry, toxiny a houby, což pomáhá imunitním buňkám rozpoznat patogeny.

Zlepšuje imunitní systém, posiluje imunitu střev, neutralizuje patogenní organismy v gastrointestinálním traktu, chrání plod v děloze matky, kdy nemá ještě vyvinutou vlastní imunitu.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforafan je látka, kterou najdete v brokolici či květáku, A není co ledajaká látka. Jde o látku, která nabízí mnohem více, než jen svou charakteristickou chuť. Tento antioxidant, jenž patří do rodiny sulfidů, získává v posledních letech pozornost vědecké komunity díky svým potenciálním prospěšným vlastnostem pro lidské zdraví.  
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo patří mezi základní mikronutrienty, které jsou velmi nezbytné pro metabolické procesy organismu. Téměř pro všechny živé organismy je esenciální, to znamená nezbytný a musíme jej přijímat z potravy. Podílí se na mnoha důležitých biochemických reakcích v našem těle.
Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.