Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Glutathion setria

Glutathion je intracelulární oxidant a glutathion setria pomáhá předcházet poškození volnými radikály podporováním enzymů závislých na glutathionu. Tyto enzymy pomáhají eliminaci toxinů a prevenci volných radikálů. Jedná se o redukovanou tripeptidovou formu glutathionu, které tělo dokáže produkovat a získat z potravin. Čistá forma setria glutathion se vyrábí proprietárním fermentačním procesem. Má antioxidační účinky, posiluje imunitní systém, podporuje detoxikaci léčiv, karcinogenů, pesticidů a zvyšuje hladinu glutathionu v krvi. Nízkou hladinu glutathionu může způsobit špatná strava, znečištění těla toxiny, stres, infekce stárnutí. Doporučená denní dávka je 100-150 mg/denně.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo patří mezi základní mikronutrienty, které jsou velmi nezbytné pro metabolické procesy organismu. Téměř pro všechny živé organismy je esenciální, to znamená nezbytný a musíme jej přijímat z potravy. Podílí se na mnoha důležitých biochemických reakcích v našem těle.
Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.  
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
Energie, regenerace a růst svalů, kvalita kůže, pivo, maso, kvasnice, ano! Tyto všechny věci mají, co dočinění s vitamíny skupiny „B.“ Jak? Proč? Kolik? Z čeho? Pojďme si to jednou provždy ujasnit!