Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Garcinie Kambodžská

Další názvy:
Garcinia Cambogia, Tamarind malabarský
Garcinie kambodžská je keř, který roste v jihovýchodní Asii. Z Garcinie se konzumují plody, které jsou velké asi jako jablko a vzhledem připomíná malou tykev. Ovoce má sladkokyselou chuť a obsahuje velké množství antioxidantů, které bojují proti volným radikálům. V tradiční ajurvédské medicíně se využívá i kůra, jejíž odvar se používá při revmatismu. 

Extrakt se slupek Garcinie mimo jiné obsahuje kyselinu hydroxycitronovou, která je vhodná do redukčních diet. Plody Garcinie dále obsahují vitamín C a vápník. Garcinie příznivě ovlivňuje metabolismus tuků, potlačuje pocit hladu, navozuje pocit sytosti a reguluje hladinu krevního cukru.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Kreatin monohydrát
Kreatin monohydrát
Kreatin patří mezi nejoblíbenější a nejvíce propagované suplementy na poli fitness scény. Používá se jako doplněk stravy převážně ke zvýšení sportovního výkonu, následné regeneraci, a také pro stimulaci a zvýšení objemu svalové hmoty. protože je kreatin běžně obsažený v potravinách a syntetizovaný naším tělem, je obsažený za látku velmi bezpečnou.
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin je nejsilnější antioxidant, který vytváří řasy Haematococcus pluvialis (Chlorophyceae, Volvocales) . Mezi hlavní účinky astaxanthinu patří zdraví očí, podporuje zdraví mozku, brání kognitivnímu poklesu a rozvoji demence nebo Alzheimerovy choroby. Kromě toho chrání pokožku před UV zářením a podobně jako ostatní antioxidanty, neutralizuje volné radikály.
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý neboli NO, je molekula, která hraje klíčovou roli v našem těle a to konkrétně v kardiovaskulárním systému. Mnoho biologických molekul má složitou strukturu, ale oxid dusnatý obsahuje pouze dva atomy – atom dusíku a atom kyslíku. 
NMN
NMN
Zdraví buněk je něco, co ovlivňuje jak naše celkové zdraví, tak náchylnost k chronickým onemocněním a dokonce i to, v jaké budeme celkové kondici. Už od pradávna se lidstvo  zajímalo o to, jak stárnout co nejpomaleji. Nyní jsme tomu blíže, než kdykoliv předtím.