Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Extrakt zeleného čaje

Další názvy:
Camellia sinensis, Camellia Sinensis Leaf Extract

Extrakt zeleného čaje je jeho koncentrovaná forma, kdy jedna tobolka obsahuje stejné množství účinných látek jako šálek čaje. Obsahuje antioxidanty a katechiny (epigallocatechin gallate). Má antioxidační účinky, podporuje zdraví srdce, snižuje hladinu tuku a cukru v krvi, snižuje krevní tlak, zlepšuje zdraví pokožky, léčí kožní problémy, bradavice, rosacea, dermatitida, snižuje riziko rakoviny, podporuje zdraví jater, snižuje zánět, podporuje zdraví mozku, brání Parkinsonově, Alzheimerově chorobě, demenci, může pomoci při hubnutí. Mezi vedlejší účinky může patřit nevolnost, bolest hlavy a nervozita.

 

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin je nejsilnější antioxidant, který vytváří řasy Haematococcus pluvialis (Chlorophyceae, Volvocales) . Mezi hlavní účinky astaxanthinu patří zdraví očí, podporuje zdraví mozku, brání kognitivnímu poklesu a rozvoji demence nebo Alzheimerovy choroby. Kromě toho chrání pokožku před UV zářením a podobně jako ostatní antioxidanty, neutralizuje volné radikály.
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý neboli NO, je molekula, která hraje klíčovou roli v našem těle a to konkrétně v kardiovaskulárním systému. Mnoho biologických molekul má složitou strukturu, ale oxid dusnatý obsahuje pouze dva atomy – atom dusíku a atom kyslíku. 
NMN
NMN
Zdraví buněk je něco, co ovlivňuje jak naše celkové zdraví, tak náchylnost k chronickým onemocněním a dokonce i to, v jaké budeme celkové kondici. Už od pradávna se lidstvo  zajímalo o to, jak stárnout co nejpomaleji. Nyní jsme tomu blíže, než kdykoliv předtím. 
Alergie na pyl
Alergie na pyl
To, co dělá jaro a léto tak krásným, je doslova utrpení pro ty, kteří trpí sezonní alergií. Čerstvě posečená tráva, kvetoucí stromy a květiny, uvolňují pyl, který ročně způsobuje sezonní alergie u cca 40-60 miliónů lidí.[1] Alergie (alergická rýma) se vyskytuje hlavně na jaře a je běžně známá jako senná rýma. K těmto alergiím dochází nejen na jaře, ale také po celé léto a na podzim.