Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Extrakt z hroznových semen

Další názvy:
GSE

Je doplňkem stravy, který se provádí odstraněním, sušením a rozmělněním hořkostěnných semen z hroznů. Semena hroznů jsou bohaté na antioxidanty, včetně fenolových kyselin, tím může organismus chránit před oxidačním stresem, poškození tkání a zánětům a předcházet onemocnění. Snižuje vysoký krevní tlak a riziko rakoviny, zlepšuje krevní oběh a funkci ledvin, sílu kosti a kolagenu v nich, hojení ran, podporuje mozek a chrání játra. Extrakt z hroznů je obecně považován za bezpečný. Nežádoucí účinky mohou zahrnovat bolesti hlavy , svědění na hlavě, závratě a nevolnost. Nedoporučuje se používat těhotným a kojícím ženám.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin a jeho účinky
Astaxanthin je nejsilnější antioxidant, který vytváří řasy Haematococcus pluvialis (Chlorophyceae, Volvocales) . Mezi hlavní účinky astaxanthinu patří zdraví očí, podporuje zdraví mozku, brání kognitivnímu poklesu a rozvoji demence nebo Alzheimerovy choroby. Kromě toho chrání pokožku před UV zářením a podobně jako ostatní antioxidanty, neutralizuje volné radikály.
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý
Oxid dusnatý neboli NO, je molekula, která hraje klíčovou roli v našem těle a to konkrétně v kardiovaskulárním systému. Mnoho biologických molekul má složitou strukturu, ale oxid dusnatý obsahuje pouze dva atomy – atom dusíku a atom kyslíku. 
NMN
NMN
Zdraví buněk je něco, co ovlivňuje jak naše celkové zdraví, tak náchylnost k chronickým onemocněním a dokonce i to, v jaké budeme celkové kondici. Už od pradávna se lidstvo  zajímalo o to, jak stárnout co nejpomaleji. Nyní jsme tomu blíže, než kdykoliv předtím. 
Alergie na pyl
Alergie na pyl
To, co dělá jaro a léto tak krásným, je doslova utrpení pro ty, kteří trpí sezonní alergií. Čerstvě posečená tráva, kvetoucí stromy a květiny, uvolňují pyl, který ročně způsobuje sezonní alergie u cca 40-60 miliónů lidí.[1] Alergie (alergická rýma) se vyskytuje hlavně na jaře a je běžně známá jako senná rýma. K těmto alergiím dochází nejen na jaře, ale také po celé léto a na podzim.