Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Extra panenský olivový olej

Olivový olej se získává z oliv, které se rozdrtí, míchají a následně se oddělí olej z buničiny oliv v odstředivce. Extra panenský olivový olej je 100% přírodní a je považován za nejzdravější druh olivového oleje, je nejméně zpracovaný a rafinovaný. Extrahuje se pomocí přírodních metod a standardizuje se na čistotu a kvalitu chutě a vůně. Má výraznou chuť. Používá se v kosmetickém průmyslu. 

Extra panenský olivový olej má vysoký obsah fenolických antioxidantů, dále obsahuje nasycené tuky, mononenasycené tuky, kyselinu olejovou, oleocanthal, vitamín E a K. 

Extra panenský olivový olej pochází z prvního lisování a to bezprostředně po sklizni. K samotné extrakci nejsou použity chemické látky. Termín za studena znamená, že se olej během zpracování nezahřál na více než 27° C a uchoval si tak všechny živiny a vitamíny. Navíc rychlé zpracování ihned po sklizni zaručuje, že olej má vynikající a svěží chuť. Proto je číslo jedna ze všech dostupných druhů.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforofan - vysoce potentní antioxidant proti mnoha onemocněním
Sulforafan je látka, kterou najdete v brokolici či květáku, A není co ledajaká látka. Jde o látku, která nabízí mnohem více, než jen svou charakteristickou chuť. Tento antioxidant, jenž patří do rodiny sulfidů, získává v posledních letech pozornost vědecké komunity díky svým potenciálním prospěšným vlastnostem pro lidské zdraví.  
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo patří mezi základní mikronutrienty, které jsou velmi nezbytné pro metabolické procesy organismu. Téměř pro všechny živé organismy je esenciální, to znamená nezbytný a musíme jej přijímat z potravy. Podílí se na mnoha důležitých biochemických reakcích v našem těle.
Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.