Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Citrusové bioflavonoidy

Další názvy:
Citrus bioflavonoids
Bioflavonoidy jsou přírodní aktivní látky, které se nachází v rostlinných buňkách. Citrusové bioflavonoidy pocházejí z citrusových plodů a pracují s vitamínem C, kdy dohromady podporují imunitní systém. Doplňky jsou dostupné jako jednotlivé flavonoidy, ale i jako bioflavonoidové komplexy.

Citrusové bioflavonoidy jsou silné antioxidant, které snižují oxidační stres v těle, což pomáhá snižovat zánětlivost v těle, bolesti a zvyšovat odolnost organismus proti nemocem. Chrání buňky před poškozením, díky čemuž zpomalují proces stárnutí. Podporuje zdraví srdce a zlepšují krevní oběh. Působí neuroprotekivně tzn. že chrání náš nervový systém, chýrná funkci mozku. Spolu s vitamínem C pomáhá léčit paradontózu. 


U některých doplňků se mohou objevit vedlejší účinky v podobě průjmu, ospalosti, bolesti hlavy nebo bolesti žaludku.

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo patří mezi základní mikronutrienty, které jsou velmi nezbytné pro metabolické procesy organismu. Téměř pro všechny živé organismy je esenciální, to znamená nezbytný a musíme jej přijímat z potravy. Podílí se na mnoha důležitých biochemických reakcích v našem těle.
Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.  
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
Energie, regenerace a růst svalů, kvalita kůže, pivo, maso, kvasnice, ano! Tyto všechny věci mají, co dočinění s vitamíny skupiny „B.“ Jak? Proč? Kolik? Z čeho? Pojďme si to jednou provždy ujasnit!