Kliknutím zde přejdete na BrainMarket.cz

Bio-quercetin phytosome

Kvercetin fytosomu je vytvořený kombinací kvercetinu a fosfolipidů pocházejících ze slunečnice a tvoří tak fytosomový komplex, který jednoduše překonává střevní bariéru. Je to pokročilá technologie fytosomu. Fytosomové komplexy jsou vytvářeny patentovaným procesem, který váže botanický extrakt na fosfolipidy, které jsou klíčovými složkami buněčných membrán. Kvercetin patří mezi flavonoidy a řadí se mezi nejpočetnější molekuly v rostlinách. Nachází v se v jablkách, cibuli, čajů, zelenině, bobulích.

Quercetin dokáže stabilizovat membrány živých buněk, čímž pomáhá snížit uvolňování histaminu a díky tomu pomáhá lidem, kteří trpí alergií. Podporuje a chrání kardiovaskulání systém. antioxidační účinky, chrání tělo před poškozením volnými radikály. Má antibakteriální účinky, které jsou účinné skoro proti všem bakteriím, zejména proti bakteriím v žaludku a střevech, kůží a močovém systému. Při užívání s vitamínem C může snižovat poškození kůže a nervů, které je způsobené vyčerpáním glutathionu. Kvercetin pomáhá předcházet neurodegenerativním onemocněním (Alzheimerova a Parkinsonova choroba).

Vyhledejte složení

1 2 3 4 5 6 a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Blog

Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo - proč je pro nás tak důležité?
Železo patří mezi základní mikronutrienty, které jsou velmi nezbytné pro metabolické procesy organismu. Téměř pro všechny živé organismy je esenciální, to znamená nezbytný a musíme jej přijímat z potravy. Podílí se na mnoha důležitých biochemických reakcích v našem těle.
Poměr omega-3 a omega-6
Poměr omega-3 a omega-6
Není omega jako omega aneb příjem tuků ve správném poměru může mít velký přínos pro naše zdraví. Slyšeli jste,
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
9 důvodů proč užívat olej z tresčích jater
Lidé žijící v severní části Evropy po staletí využívali olej z tresčích jater k posílení imunity v období zimních měsíců. Také byl běžně používán při revmatismu a to především pro své protizánětlivé vlastnosti. Primárním zdrojem oleje z tresčích jater byla konzumace čerstvých jater ryb Gadus morhua. I když to pro většinu lidí není chuťově nijak lákavé, lidé žijící v těchto končinách se domnívali, že účinky rozhodně stojí za to. A jak se postupně ukazuje. Nemýlili se.  
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
B-Complex a vitamíny skupiny B. Proč jsou důležité a jak vybrat kvalitní?
Energie, regenerace a růst svalů, kvalita kůže, pivo, maso, kvasnice, ano! Tyto všechny věci mají, co dočinění s vitamíny skupiny „B.“ Jak? Proč? Kolik? Z čeho? Pojďme si to jednou provždy ujasnit!